Ekonomi

“Bahreyn’den Bodrum’a direkt uçuşlar Eylül ayına kadar devam edecek”

9 günlük tatilde Bodrum’da hareketliliğin başladığını ve 9 günlük tatilin iç turizmi olumlu etkilediğini söyleyen Üsküdarlı, “Amerika, Rusya, İngiltere’den aldığımız talebe Bahreyn’in de eklenmesini bekliyoruz. , Eylül ayı ortasına kadar Almanya ve Orta Doğu pazarları.”

Üsküdarlı, Gündoğan’ın son yıllarda popülaritesini artıran bir bölge olduğuna da dikkat çekti.

Lüks hizmet anlayışımızı tüm detaylarıyla misafirlerimize hissettirmek ve tüm aile bireylerinin unutulmaz bir tatil geçirmelerini sağlamak için çalışıyoruz. Gündoğan koyundaki konumumuz konaklama, plaj ve restoran hizmetlerimizin yanı sıra talebi dinamik kılmaktadır. Ziyaretçilerin tekrar gelmesi, çalışmalarımızın misafir memnuniyetine olumlu bir yansımasıdır” dedi.

Üsküdarlı, Bahreyn merkezli Gulf Air Havayolu şirketinin Bahreyn’den Bodrum’a direkt seferlere başladığını ve uçuşların perşembe ve cumartesi günleri olmak üzere haftada iki gün gerçekleştiğini belirterek, “Yıl ortasına kadar devam edecek olan Bodrum seferlerini bekliyoruz. Eylül, Ağustos ve Eylül ayına kadar Bodrum’daki hareketliliğe katkı sağlayacak. ” söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu