Teknoloji

Gen Con’da 300.000 $ değerinde Magic: The Gathering kartları çaldılar; sırra kadem bastılar

Indianapolis Büyükşehir Polis Departmanı bu hafta sonu Gen Con’da Magic: The Gathering paketleri de dahil olmak üzere 300.000 $ değerinde oyun kartları çalan iki hırsızın tespit edilmesi için halktan yardım istendi.

IMPD dedektifleri, Ağustos ayında bir palet dolusu iskambil kağıdı çaldıkları bildirilen iki zanlının fotoğraflarını yayınladı. Polis raporuna göre, soyguncular transpalet kullanıyorlardı ve gün ortasında kart paletini alıp ortadan kayboldular.

hafta sonu etkinliğinde Disney Lorcanakart oyununu başlatmak kuzgunburger,hayranlarına, hırsızlığın merakla beklenen kart stoklarını etkilemediği konusunda güvence verdi.

Belki de hırsızlar türünün tek örneği Yüzüklerin Efendisi Sihri: The Gathering kartını müzisyen Post Malone’a 2 milyon dolara sattılar. Kanadalı Brook Traftonkadar şanslı olmayı umuyor.

Trafton, bu yılın başlarında TCG’nin Yüzüklerin Efendisi setindeki en nadide kartı bulduğunda çocukluk hayalini gerçekleştirdiğini söyledi. Ünlü Sihir: Toplama koleksiyoncusu malone sonrası , benzersiz karta bakmak için onunla iletişime geçtiğinde, kartı ona satmayı beklemiyordu. Ama Malone koleksiyon için Trafton’a gitti. 2 milyon dolar teklif edince, Trafton çok ağladığını itiraf ediyor ve kartı satmayı kabul ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu